Nevresim Takımları


Eski nevresim takımınızı dolaba kaldırmanın vakti geldi. First Choice 3d Pamuk Saten Nevresim takımları sizi adeta sizi alıp başka bir şehire götürüyor. Göz alıcı şehir manzaraları ile şık ve zarif yatak odanız ile evinizin havası değişecek. First Choice 3d resimler ile sizleri hangi şehirlere götürüyor ? Roma, Venedik, Eifel, River of life, resimleri ile yatak odanız daha hoş gözükecek.

Üstelik pamuk saten olmasından dolayı ütüye gerek duymuyor, terletmiyor ve antibakteriyeldir.  Pamuk saten in yumuşacık dokusu en güzel uykular sizin olacak. Gümüş, mor, galibarda,  altuni, teal renkleri ve tonlarının hakim olduğu 3d resimli nevresim takımları bayanların yeni sezonda gözdesi olmaya devam ediyor.
Odanızın dekoruna göre resimli nevresim takımları siz kolaylıkla seçip alışverişinizi tamamlamak çok kolay.Elit nevresim de 3d resimli nevresim takımlarından dilediğinizi seçip tek tık ile üye olmadan alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Elit nevresim ailesi olarak sizler için özenle seçtiğimiz nevresim takımlarını sizlere sunmaktan mutluluk duymaktayız.


Nevresim Takımları için “0 yorum” bulunmaktadır.