Ucuz Tekne KiralamaUcuz Tekne Kiralama
Kiralık tekneler, çeşitli sebeplerden dolayı günübirlik ya da daha uzun bir süre için tutulabilmektedir. Kiralık tekneler çeşitli kategorilere ayrılmıştır. Gezi amacı ile üretilen tekneler bunlardan birisidir. Gezi amacı ile üretilen kiralık tekneler, genel olarak mavi yolculuk gibi etkinliklerde kullanılmaktadır. Yaz aylarında yazlıkçıları çevredeki çeşitli adalara götürerek eğlendirme amacı gütmektedir. Bunun yanı sıra kişisel olarak da kullanılabilmektedirler. Bir de yük amacı ile yapılan tekneler bulunmaktadır. Yük amacı ile kiralık tekne çok fazla tercih edilmemekle beraber, bu kategoride de ihtiyaç doğrultusunda tekne kiralama işi yapan yerler bulunmaktadır ve insanların işlerinin görülmesi için tekne kiralayabilmektedirler. Gezi amacı ile yapılan teknelerde klasik ahşap yatlar bulunmaktadır. Bunlar daha çok yukarıda bahsettiğimiz gezi yatlarıdır. Bir de modern yatlar bulunmaktadır ki bunları genelde vip olarak geçmektedirler. Vip yat kiralama İstanbul’da tercih sebebi olmaktadır. Yukarıda da bahsetmiş olduğumuz gibi vip yatlar, modern yatlardır. Yani tüm modern çağın gereklerini, en lüks halleriyle içlerinde taşıyan yatlardır. Bu yatların kullanımında genelde lisans gerekmektedir. Eğer lisans yoksa vip yat kiralama İstanbul’da kaptanlı olarak da yapılmaktadır. Böylece özgür denizlere ruhunuzu açabilmek için bir fırsatınız daha bulunmaktadır. Vip yatlarda yani modern yatlarda yelkenli yatlar ve motorlu tekneler bulunmaktadır. Yelkenli teknelerde yukarıda bahsetmiş olduğumuz lisans doğrultusunda kullanılabilmektedir. Yani lisanslı bir denizciyseniz, masmavi denizlere açılmak için hemen bir vip yat kiralayabilirsiniz. Bunun yanında Vip yat kiralama İstanbul’un gözde semtlerinde daha rahat bulunabilmektedir. Özellikle limanı olan bölgelere bakmanız bu noktada önerilenler arasındadır. Ucuz tekne kiralamak da mümkündür. Vip yatlarda fiyat biraz artmaktadır. Bunun sebebi son teknoloji lüks bir evin içerisinde bulunduğunuzu hayal ederseniz, yatın da aynı şekilde olması ve üstelik denize açılabilmesi, fiyatını da arttırmaktadır. Ancak ucuz tekne kiralamak isteyenler, guletleri tercih edebilirler. Standart guletler de ihtiyaç doğrultusunda dizayn edilmiştir. Yalnızca biraz daha küçüktürler. Keseyi biraz daha açıp yine de ucuz tekne kiralamak isterseniz lüks guletler de ihtiyaçlarınızı yeterli düzeyde karşılayacak ve denizlere açılmanıza olanak sağlayacaktır.


Ucuz Tekne Kiralama için “2 yorum” bulunmaktadır.

  1. İstanbul'da Yat Turu ve Yat Kiralama için en iyi tur şirketi hangisidir ? Daha önce www.yachtravel.com firmasıyla tur düzenlemiştik memnun kaldık. Bilgisi olan var mı boğazda evlilik teklifi yapmayı düşünüyorum.

    YanıtlaSil
  2. Tekirdağ ilinde bir ilk olan Tekirdağ Yat Turu , siz değerli müşterilerimizin hayallerini süslemeye devam ediyor. Yatta Evlilik Teklifi yapmak isteyen arkadaklarımıza sorunsuz ve lüks bir hizmet sunuyor.  Tekirdağ Tekne Turu sektöründe hedefleri standartların dışında olan firmamız tekirdağ gemi restourant gibi şık ve birçok ilde bir ilk olarak hizmet vermektedir. Tekirdağ Yatta Düğün hizmeti vererek yeni evlenecek çiftlerimize standartlar harici bir evlenme fırsatı sunuyor. Tekirdağ Yatta Nişan ve Tekirdağ Yatta İş Yemeği gibi organizasyonlarınızı bizimle değerlendirebilir sizde kalite ve şıklığın yeni adresiyle tanışabilirsiniz.

    YanıtlaSil