GTA: San Andreas, Android ve Windows Phone'a ne zaman geliyor?GTA: San Andreas'ın mobil versiyonu iOS kullanıcıları için yayınlandı. Peki ya Android ve Windows Phone?

GTA: San Andreas, hiç şüphesiz dünyaca ünlü GTA serisinin en iyi oyunlarından hatta birçok kullanıcı için en iyi oyunu. Bu oyunun geçtiğimiz haftalarda mobil platformlara geleceğinin açıklanması bile mobil oyuncuları heyecanlandırmaya yetmişti. Geçtiğimiz gün itibariyle de GTA: San Andreas, iOS kullanıcıları için yayınlandı. Peki oyun Android ve Windows Phone'a ne zaman gelecek?
Belirtilene göre oyun, Android ve Windows Phone platformlarına en erken gelecek hafta içerisinde yayınlanacak. Oyunun fiyatı ise iOS ile aynı olacak. Yani yaklaşık 13 TL. Ayrıca WMPowerUser sitesinin belirttiğine göre, Android ve Windows Phone'da cihazıların oyunu çalıştırabilmesi için en az 1 GB RAM'e ihtiyaçları var.
GTA: San Andreas'ın 70 saat oyun süresi sunduğunu da hatırlatalım. Orijinal oyun ise 2004 yılında PlayStation 2 için yayınlanmış ve 1 yıl sonrasında da Xbox ve PC platformlarına gelmişti.

GTA: San Andreas, Android ve Windows Phone'a ne zaman geliyor? için “0 yorum” bulunmaktadır.