Google Reader'ın Alternatifleri Yavaş Yavaş Piyasaya ÇıkıyorGoogle Reader'ın kapanmasıyla birlikte oldukça popülerleşen Feedly RSS okuyucu servisi bu popülerliğini fırsata çevirmeyi düşünüyor. Ücretsiz olan Feedly yeni bir seçenek sunacak ve daha kaliteli arama sonuçları ile birlikte bu sonuçlara göre daha kişiselleştirilmiş ilgi alanları listesi sunacak.

Şu an için aylık 5$ gibi bir ücret ile ulaşılabilir olacak olan Feedly Pro hizmeti kısıtlı bir süre ve ilk 5000 kullanıcı için ömür boyu satış hizmet fiyatı 99$ ile kullanıma sunulacak. Ya da bu iki seçeneğin dışında yıllık 45$ gibi bir fiyat ile hizmete erişmek mümkün olacak.
Peki Feedly Pro ne vadediyor;
 1. Feedly takip listenize göre makale araması
 2. Feedly okuma deneyimine güvenli Https desteği
 3. Evernote desteği ile okuduğunuz makaleyi tek tıklama ile not defterine kayıt desteği
 4. Daha ayrıcalıklı destek hattı

Bunlar gibi başlıca ayrıcalıklardan faydalanabilecek Feedly Pro hizmetine sahip olanlar. Ve Feedly yetkilileri Pro hizmet kullanıcılarının ilerleyen zamanla birlikte getirilen yeni özellikleri de kullanabileceklerini belirtiyorlar.

Google Reader'ın Alternatifleri Yavaş Yavaş Piyasaya Çıkıyor için “4 yorum” bulunmaktadır.

 1. çıktıgı zaman nasıl bir şey olacağını net bir şekilde göreceğiz. birde yukarıda ücretsiz diyor aşağıda ise 5$ diyor çözemedim ben onu ? ücretlimi değilmi

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. ''Ücretsiz olan Feedly yeni bir seçenek sunacak ve daha kaliteli arama sonuçları ile birlikte bu sonuçlara göre daha kişiselleştirilmiş ilgi alanları listesi sunacak''

   yani ücretli ve ücretsiz seçeneği olacak parası olan kullanacak iyi özellikleri :D

   Sil
 2. hımm güzel olmuş o halde ücretli yada ücretsiz olması da öyle sonuçta her hizmetin bir bedeli var :)

  YanıtlaSil
 3. Aslında bende kullanmayı düşünüyorum güzel bir uygulamaya benziyor

  YanıtlaSil