Samsung Galaxy Note 3'ün Ram'i Kaç GB Olacak?Daha önceden Snapdragon 800 işlemci kullanabileceği söyleneN Samsung Galaxy Note 3'ün RAM bellek miktarı hakkında yeni paylaşımlar yapıldı. Güney Koreli Samsung'un kendi ülkesinden yayın yapan The Korea Economic Daily'nin iddialarına göre Galaxy Note 3 3GB miktarında bir RAMbellek sahibi olacak. Peki bu ne anlama gelmekte? Bu durum Note 3'ün önceki versiyonuna göre daha fazla uygulamayı aynı anda çalıştırabileceği anlamına gelmekte. Genel olarak Android uygulamaları çalışmak için sistem belleğinin bir kısmını kendine ayırırlar. Ne kadar çok uygulama sahibiyseniz o kadar çok bellek kullanımınız olacağından belli bir noktadan sonra bellek dolmakta ve cihazınızın çalışması aksayabilmektedir.

3 GB'lık bellek miktarı bir Android cihaz için şu an gayet iyi bir rakamı ifade ediyor. Snapdragon 800 işlemcinin gücü ile birleştiği düşünülürse Note 3'ün performansının oldukça etkileyici olacağı söylenebilir; tabi The Korea Economic Daily'nin bu iddiaları doğru ise. Samsung şu an için durumla ilgili herhangi bir açıklama yapmış değil.
Cihazın resmi ağızdan paylaşılan detaylarında 13 megapiksel kameraya, S Pen uyumluluğuna ve Android Jelly Bean 4.3 sürümüne sahip olacağı söyleniyor.

Samsung Galaxy Note 3'ün Ram'i Kaç GB Olacak? için “2 yorum” bulunmaktadır.

  1. Samsung'un telefonlarına hastayım ya resmen en iyi marka haline geldi, inan iphone felan gözümde yok :)

    YanıtlaSil
  2. samsung her işi başarıyo ya

    YanıtlaSil