Kurumsal ve Evsel Su Tasarruf Ürünleri ’nde Online Alışverişin Tek AdresiTürkiyede ilk ve tek, sektörün lideri, su tasarruf cihazlarında en çok tercih edilen online mağazada doğru adrestesiniz.
sutasarrufu.com 1999 yılından beri tüm Türkiye'yi, su tasarrufu konusunda en çok ürün çeşidi, en uygun fiyatlar ve en iyi hizmet kalitesi ile buluşturuyor.
Sürekli olarak teknolojideki son gelişmeleri takip ederek mağazamıza eklenen tasarruf nitekli su tasarruf kartuşları, su tasarruf perlatörleri, debi regülatörleri, debi sabitleyici regülatörler gibi yeni nesil su tasarruf ürünleri sayesinde, müşterilerimizin hem su tüketimindeki faturalarını hafifleten akılcı çözümler sunuyor, hem de sıcak su üretimindeki enerji maliyetlerinin düşürülmesine katkıda bulunuyoruz. Faaliyeti ve ana ürün kalemleri tamamıyla su israfını önlemeye yönelik olan mağazamızın misyonu evsel kullanıcıların ve kurumsal işletmelerin su tüketimindeki sabit giderlerini düşürmektir. Müşterilerimizin kazanması bizim için çok önemlidir. Hedefimiz, müşterilerimizin tercih edecekleri marka ürünlerle "Maksimum Performans" ve "Su Akış Kalitesini Bozmadan" alabileceği maksimum kazancı sağlamaktır.
Su tasarruf ürünlerinde artık sadece bir kaç ürün arasından seçmek veya size uygun olmayan fiyat ve koşullar ile alışveriş yapmak zorunda değilsiniz, Türkiye'nin neresinde olursanız olun, yanınızda sutasarrufu.com var.
sutasarrufu.com size evinizden, ofisinizden ve seyahatte iken internet üzerinden alışveriş yapma ve satın alma rahatlığı, kolaylığı ve güvenliği sunan bir mağazadır. sutasarrufu.com 'da ayrıca satın alma mecburiyeti olmadan da sınırsız şekilde ve arzu ettiğiniz sıklıkta misafirimiz olabilir,, mağazamızı tanıyabilir ve ürünlerimizi görebilirsiniz. sutasarrufu.com alışverişlerinizde satın aldığınız ürünler, firmamız "Mannesmann" güvencesi ve garantisi altında vereceğiniz adrese teslim edilecektir.Güvenli Alışveriş'in de Adresi
Dünya standartlarında şifreleme ve koruma sistemleri ile alışverişinizin güvenliğini sağlarken aynı zamanda müşteri hizmetleri ve garanti hizmetlerimiz ile her zaman yanınızdayız.
Siz değerli sutasarrufu.com üyelerine her gün daha iyi hizmet sunabilmek için var gücümüz ile çalışıyoruz.
Bugüne kadar bizi tercih eden binlerce evsel ve kurumsal müşterimiz sutasarrufu.com ile online alışverişin ne kadar güvenli ve avantajlı olabileceğini gördüler.
Sizi de bu büyük aile içinde görmekten mutluluk duyuyoruz.

Kurumsal ve Evsel Su Tasarruf Ürünleri ’nde Online Alışverişin Tek Adresi için “2 yorum” bulunmaktadır.

  1. cidden çok haklısın

    YanıtlaSil
  2. tasarruf sadece bireysel değil,ülkemiz içinde çok faydalı bir durum

    YanıtlaSil